KVALITATÍVNE PRVKY

 

Basalt X MATERIÁL

Basalt X je čadičové vlákno, ktoré je vyrábané z čisto prírodného čadiča. Prírodný čadič je materiál sopečného pôvodu a je teda prakticky nevyčerpateľným zdrojom. Čadičové vlákna sú plne recyklovateľné a tým aj šetrné k prírode. Tento materiál zaisťuje optimálnu kombináciu tuhosti a pružnosti v konkrétnych oblastiach rámu a prispieva k zníženiu krútiaceho momentu. Zvyšuje pocit väčšieho kontaktu s raketou a cit pre loptu. Basalt X prispieva tiež k zníženiu vibrácií do ruky a hernému komfortu.

ZERO TOLERANCIA


Tenisové rakety PACIFIC, ktoré majú toto označenie, sú zárukou toho, že pri kúpe viac rámov kúpite 100% identické rakety, tzn. rovnaká váha, balance atď.

 

 

AIR DAMPING


Je to tlmiaci systém, ktorý je umiestnený nad držadlom rakety a ktorý minimalizuje prenos vibrácií do ramena hráča.

 

SPEED ++ ZONE


Špeciálne vyvinutý a patentovaný systém, ktorý prináša maximálne zrýchlenie lopty v kombinácii s vysokou úrovňou kontroly.

PPS


Pacific Stability System, ktorý je umiestnený po stranách hlavy rakety, dáva rámu väčšiu stabilitu, a to aj v prípade nepresných zásahov lopty. Pre hráčov to znamená aj väčšiu smerovú kontrolu lopty a zväčšený SWEET SPOT-optimálnu zásahovú plochu na výplete.